خرید از ره نگار گستر

شرکت بازرگانی ره نگار گستر، مجموعه‌ای پویا است که با هدف بازرگانی و فروش سخت افزار و نرم افزار مدیریت ناوگان در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز نموده است.

ره نگار گستر - فعال حوزه ردیابی خودرو

متخصصین ره نگار گستر پس از بررسی و آزمایش دستگاه‌های مختلف ردیابی بهینه‌ترین محصولات ممکن در این عرصه را همواره شناسایی می‌کنند و امروز مفتخر به تامین و توزیع معتبر‌ترین محصولات به طور رسمی می‌باشند.

پشتیبانی ره نگار گستر

 

سیاست‌های فروش ره نگار گستر بر فروش و تامین قطعات همکاران بنا شده است و این مجموعه از سال ۱۳۹۳ در هیچ گونه مناقصه ای شرکت نکرده و نخواهد کرد.

سیاست های فروش شرکت بازرگانی ره نگار گستر

مزایای خرید از ره نگار گستر را می توان خدمات رسانی به موقع و صرفه جویی بسیار متفاوت هزینه‌ها(وقت و زمان) دانست ،فرض کنید شما بعنوان تامین کننده دستگاه خود اقدام به وارد کردن محصولات می‌کنید، در این راه پر پیچ و خم ابتدا باید ثبت محصولات، سفارش و انتقال ارز انجام شود تازه در این مقطع شما قابلیت اولیه سفارش به شرکت تولید کننده محصول را دارید بعد از این مرحله شرکت خارجی پس از بررسی‌های معمولا زمان بر اقدام به ارسال محصول کرده و آن را با وسایل رایج به گمرک ایران منتقل می‌کند در گمرک کشورمان با اخذ مجوز‌های لازم طی پرسه‌ای باز هم زمان بر کالاها ترخیص شده و باز هم به انبار شما ارسال می‌شود. وای به حال وقتی که کالای شما ایراداتی داشته باشد و یا دستگاه های خریداری شده نیاز به تعمیراتی حتی مختصر داشته باشد، چرا که شما باید تمامی مسیر طی شده را برگردید، همچنین در هزینه های جانبی نیز بسیار تاثیر گذار و متفاوت خواهد بود.

 

مزایای خرید از ره نگار گستر

با خرید از ره نگار گستر کافیست تا با تسلیم سفارش خود به این مجموعه کالاهای مورد نظر خود را با قیمتی نزدیک به درب کارخانه تولیدی و بصورت بروز در محل کارتان تحویل بگیرید به یاد داشته باشید که شما در خرید از ره نگار گستر با محدودیت در تعداد سفارش کالا مواجه نمی‌شوید و در زمانی کوتاه می‌توانید کالای خود را سفارش و تحویل بگیرید. این زمان در مراکز استان ها بیشتر از ۴۸ ساعت طول نمی کشد و همچنین در دراز مدت می‌توانید از تخفیفات خاص ره نگار گستری استفاده کنید. ضمن اینکه منابع مالی شما زمان زیادی درگیر خرید کالای شما نمی‌‎شود، منابع انسانی شما نیز درگیر مسائل گمرکی نمی‌شود، نیازی به انبار نگهداری کالا ندارید و هزینه‌های انبار داری شما به کلی حذف می‌شود.

logistic rahnegar gostar

همکاران ما، صمیمانه منتظر پاسخگویی سوالات شما عزیزان هستند.